ISKE, E-ITS ja ISO 27001 alaste teenustega tegelevate ettevõtete loetelu

 

Nimekiri on viimati uuendatud 22.11.2021

E-ITS ja ISKE alaste teenustega tegelevad ettevõtted

Firma Kontakisik Kontakandmed Pakutavad teenused
I&T Advisor OÜ Tõnu Tomik info(ät)itadvisor.ee
+372 5118799
https://www.itadvisor.ee
Audit, konsultatsioonid, koolitamine
Juunika Koolitus OÜ Raul Ennus raul(ät)ennus.ee Konsultatsioonid, koolitamine
Cybertek Advisor OÜ Sander Saveli sander.saveli(ät)gmail.com Audit, konsultatsioonid
AS PricewaterhouseCoopers Märten Padu marten.padu(ät)pwc.com
+372 6141800
http://www.pwc.ee
Audit, konsultatsioonid
SecTeam OÜ Rünno Reinu info(ät)secteam.ee
https://www.secteam.ee
Audit, konsultatsioonid
FocusIT OÜ Doris Matteus
Jaan Oruaas
Doris.Matteus(ät)focusit.ee
Jaan.Oruaas(ät)focusit.ee
Audit, konsultatsioonid
Tepinfo OÜ Jaak Tepandi jt(ät)tepinfo.ee
+372 5029028
Audit, konsultatsioonid, koolitamine
Elint OÜ Elin Nurges elin.nurges(ät)gmail.com
+372 56243814
Audit
KPMG Baltics OÜ Taavi Toppi ttoppi(ät)kpmg.com Audit, konsultatsioonid, koolitamine
IS Audit OÜ Teet Raidma traidma(ät)isaudit.ee
+372 5121230
https://www.isaudit.ee
Audit, konsultatsioonid
RaulWalter OÜ Klaid Mägi klaid(ät)raulwalter.com
+372 52 71 638, https://eits.raulwalter.com
Audit, konsultatsioonid, koolitamine, EITS rakendustööriist

 

ISO 27001 alaste teenustega tegelevad ettevõtted

Firma Kontakisik Kontakandmed Pakutavad teenused
I&T Advisor OÜ koostöös Bureau Veritas Eesti OÜ Tõnu Tomik info(ät)itadvisor.ee
+372 5118799
https://www.itadvisor.ee
tallinn(ät)ee.bureauveritas.com
+372 6676610
Sertifitseerimisaudit (Bureau Veritas akrediteering), konsultatsioonid sh. koolitamine
Ernst & Young Baltic AS Siim Aben siim.aben(ät)ee.ey.com
+372 6114610
Sertifitseerimisaudit (CertifyPoint akrediteering), konsultatsioonid
SecTeam OÜ Rünno Reinu info(ät)secteam.ee
https://www.secteam.ee
Konsultatsioonid
FocusIT OÜ Doris Matteus
Jaan Oruaas
Doris.Matteus(ät)focusit.ee
Jaan.Oruaas(ät)focusit.ee
Konsultatsioonid
KPMG Baltics OÜ Taavi Toppi ttoppi(ät)kpmg.com Sertifitseerimisaudit (KPMG akrediteering),
konsultatsioonid, koolitamine
Levira AS Urmo Soe urmo.soe(ät)levira.com Konsultatsioonid
IS Audit OÜ Teet Raidma traidma(ät)isaudit.ee
+372 5121230
https://www.isaudit.ee
Audit, konsultatsioonid