Liikmed ja liitumine

Ühingu liikmeks võivad olla füüsilised isikud, kes orienteeruvad infotehnoloogia ning auditeerimise alastes küsimustes, tunnustavad infosüsteemide audiitori eetikakoodeksit. Ühingu liikmeks astumise käib ISACA veebipõhise juhiste kaudu. 

ISACA ja EISAÜ liikmetel on võimalus osaleda igakuistel seminaridel ning pääseda ligi ühingu sisevõrgus olevatele materjalidele. Samuti lisatakse liikmed ühingu meililisti.

 

*Allpool olevat liikmete nimekirja ei uuendata jooksvalt vaid korraliselt üks või maksimaalselt kaks korda kalendriaasta jooksul. Seetõttu ei kajastu uute liikmete andmed või vanade liikmete muutunud andmed allpool olevas nimekirjas koheselt. Enamasti uuendatakse nimekirja iga aasta esimeses kvartalis peale liikmemaksude tasumist. Haruühingu liikmete nimekirja andmed võetakse isaca.org veebilehel oleva ISACA Eesti ühingu liikmete andmete importimise teel ja neid siin lehel kuidagi eraldiseisvalt ei parandata. Kui liikmel on soov oma andmeid muuta tuleks seda teha isaca.org veebilehel ning arvestada, et muudatused kajastuvad siin lehel alles järgmisel korralisel liikmete nimekirja uuendamist.

 

EISAÜ haruühingu liikmed

(nimekiri uuendatud ISACA Eesti ühingu liikmete nimekirja info alusel 20.02.2024)

Nimi ISACA sertifikaadid E-post Ettevõte
Jaak Tepandi CISA jt(ät)tepinfo.ee Tepinfo OÜ
Jüri Tirmaste CISA jyri.tirmaste(ät)mail.ee Statistics Estonia
Kristi Hiob CISA hiobkris(ät)gmail.com Swedbank
Vilmar Vahe CISA vilmar.vahe(ät)gmail.com Estonian Financial Supervision and Resolution Authority
Jaan Priisalu   le8mec(ät)me.com Tallinn University of Technology
Helle Kink CISA, CRISC helle.kink(ät)gmail.com LHV Pank
Hannes Märtin CISA, CISM hannes.maxrtin(ät)gmail.com -
Indrek Künnapuu CISM indrek(ät)nebulos.net Elektrilevi OÜ
Pille Varkel CRISC varkel.pille(ät)gmail.com AS SEB Pank
Helina Thomson CISA helina.cybersec(ät)gmail.com KPMG
Jaan Suve   jaan.suve(ät)gmail.com AS SEB Pank
Alvar Nouakas CISA alvar.nouakas(ät)riigikontroll.ee Riigikontroll
Urmo Soe   urmo.soe(ät)gmail.com Levira Ltd.
Ivo Aasma CISA, CSXF dociff(ät)gmail.com Riverty
Anto Veldre   anto.veldre(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Elise Teinveld CISM eliseteinveld(ät)gmail.com Swedbank AB Eesti filiaal
IGMAR ILVES CISA igmar.ilves(ät)gmail.com AS LHV Pank
Jaan Vahtre CISM jaan.vahtre(ät)gmail.com KPMG Baltics OÜ
Matheus Silva   mpassosbr(ät)gmail.com Bolt
Mariliis Uusjarv CISM mariliis(ät)uusjarv.com Swedbank AS
Rajith Shalika Jayasekara CISA rajithshalika(ät)gmail.com KPMG Baltics OÜ
Doris Bergmanis   doris.bergmanis(ät)gmail.com Coop Pank
Tiit Hallas CISM hallas(ät)neti.ee AS LHV Pank
Rajivarnan Raveendradasan CISA, CISM rajivarnan123(ät)gmail.com Cyberarch Consulting OÜ
Risto Rahu   risto.rahu(ät)ut.ee Tartu Ülikool
Aivo Toots   aivo.toots(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Taavi Toppi   ttoppi(ät)gmail.com KPMG Baltics OÜ
Vitali Jekimtsev CISA, CISM, CRISC vitali.jekimtsev(ät)gmail.com KPMG Baltics OÜ
Jaan Oruaas CISA jaan.oruaas(ät)focusit.ee FocusIT OÜ
Klaid Mägi   klaid(ät)raulwalter.com RaulWalter
Livio Nimmer   livio.nimmer(ät)safefort.eu TBD
Liina Tamm   liina.tamm(ät)1advisory.ee Audit Advisory OÜ
Kristi Paal   paal.kristi(ät)gmail.com Swedbank AB
Marje Salumets   marje(ät)jobbatical.com Jobbatical OÜ
Kati-Helen Peegel   kati-helen.peegel(ät)energia.ee Eesti Energia AS
Risto Jürisson CISA, CISM, CRISC risto.jurisson(ät)gmail.com KPMG Baltics OÜ
Kristil Aumere   kristil.aumere(ät)gmail.com KPMG Baltics OÜ
Nikolai Ussov   nikolai.ussov(ät)gmail.com TBD
Vera Onunda   vonunda(ät)gmail.com Taltech
Risto Kasepuu   rkasepuu(ät)gmail.com TBD
Kristian Teiter CRISC kristian.teiter(ät)hanza.com HANZA
Tiiu Mamers CISM isaca-tiiu(ät)22.ee BB Ürituste MTÜ
Carlos Alberto Morales Miranda   mrwhite(ät)gwu.edu United States Army Corps of Engineers USACE
Inna Koit   innakoit50(ät)gmail.com IT Centre. Ministry of Finance, Estonia
Aare Purk   aarepurk(ät)gmail.com RIA
Vadim Donchevski   vadim.donchevski(ät)crowe.ee Crowe DNW OU
TARMO OLGO   tarmo.olgo(ät)gmail.com Siseministeerium
Roman Laidinen   roman.laidinen(ät)gmail.com IPF Group
Tarmo Toiger   ttoiger(ät)kpmg.com KPMG Estonia
Joseph Haske   joseph.l.haske(ät)gmail.com Pipedrive OÜ
Katrin Laas-Mikko   laasmikkokatrin(ät)gmail.com SK ID Solutions AS
Thomas Schweizer-Bolzonello   thomas(ät)schweizerbolzonello.net infra42 LLC
Aivo Koger   aivo(ät)wisec.ee WiSec
Toomas Viira CISA, CISM, CRISC toomas.viira(ät)gmail.com National Audit Office of Estonia
Hilary Emenike   hil.emenike(ät)gmail.com Modirum
Karin Rätsep   karin.ratsep(ät)bigbank.ee Bigbank AS
Hanna Ardel   hannakatlin.ardel(ät)riigikontroll.ee National Audit Office of Estonia
Janno Jaas   janno(ät)jass.ee OIXIO AS
Jaan Anvelt   jaan(ät)anvelt.com Bigbank AS
Martti Allingu   marttiallingu(ät)gmail.com Estonian Transport Administration
Priit Rebane   priit(ät)rebane.eu Foxworx OÜ
Ingrid Krieger CISA ikrieger15(ät)gmail.com Finantsinspektsioon
Teet Raidma CISA teet.raidma(ät)gmail.com IS Audit OÜ
Janno Kase CISA, CRISC janno.kase(ät)eestipank.ee Eesti Pank
Tonu Tomik CISA tonu.tomik(ät)itadvisor.ee I&T Advisor
Mari Seeba   mari.seeba(ät)gmail.com UT
Tarmo Lindström   tarmo.lindstrom(ät)gmail.com ERGO Insurance SE
Tanel Nargla CISA tanel.nargla(ät)skidsolutions.eu SK ID Solutions AS
Rünno Reinu CISA runno(ät)secteam.ee
Alo Laane CISA alo.laane(ät)riigikontroll.ee Riigikontroll
Daniel Tikkerbär CISA danieltikkerbar(ät)outlook.com Skype Technologies OU
Ragnar Rattas CISA rrattas(ät)gmail.com CybExer Technologies OU
Alar Kurvits CISA alar.kurvits(ät)telia.ee Telia Eesti AS
Epp Maaten CISA epp.maaten(ät)gmail.com e-Governanve Academy Foundation
Hillar Poldmaa CISA, CISM hillar.poldmaa(ät)mail.ee Estonian Defence Forces
Sheldon Nailer CISA, CSXF sheldon_nailer(ät)hotmail.com Deloitte Latvia
Andrus Padar CISM andrus.padar(ät)mail.ee Estonian Academy of Security Sciences
Aivo Kalu CISA aivo.kalu(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Adrian Venables CISM adrianvenables(ät)gmail.com Tallinn University of Technology
Aare Reintam CISA aare.reintam(ät)gmail.com Cybexer Technologies
Mrten Padu CISA maerten(ät)hushmail.com AS PricewaterhouseCoopers
Silver Sassi CISA, CISM silversassi(ät)hotmail.com Artis Progressus MTÜ
Marina Mironova CISM marinar6(ät)gmail.com Swedbank
Andres Kaldma CISM andres.kaldma(ät)ee.abb.com ABB AS
Andres Jarv CISA andresjarv(ät)gmail.com Elering
Lembit Elmik CISM lembit(ät)cnoc.ee CNOC OÜ
Ingrid Kääp CISA kaap.ingrid(ät)gmail.com Telia Eesti AS
Uko Valtenberg   uko.valtenberg(ät)live.com Esti Energia AS
Ivar Anton CISA, CISM ivar.anton(ät)gmail.com KPMG Baltics OÜ
Adrian-Catalin Bucureci CISA adrian-catalin.bucureci(ät)eulisa.europa.eu eu-LISA
Ats Onemar CISA ats(ät)onemar.ee Pipedrive OÜ
Jevgeni Lazartsuk   jevgeni.lazartsuk(ät)riigikontroll.ee Estonia National Audit Office
Toomas Molder   toomas.molder(ät)gmail.com Pole Oluline
Juhan Kull CISA juhan.kull(ät)gmail.com  
Marek Vasar CISM marek.vasar(ät)gmail.com Playtech
Sander Saveli CISA, CRISC sander.saveli(ät)gmail.com LHV
Mihkel Kukk CISA, CISM, CGEIT, CRISC mihkelkukk6(ät)gmail.com KPMG Baltics OÜ
Mai Kraft CISA mai.kraft(ät)hotmail.com Elisa Eesti AS
Maarja Heinsoo CISA maarja.heinsoo(ät)gmail.com  
Tarmo Oja CISM tarmo.oja(ät)cyber.ee Cybernetica AS