Liikmed ja liitumine

Ühingu liikmeks võivad olla füüsilised isikud, kes orienteeruvad infotehnoloogia ning auditeerimise alastes küsimustes, tunnustavad infosüsteemide audiitori eetikakoodeksit. Ühingu liikmeks astumise käib ISACA veebipõhise juhiste kaudu. 

ISACA ja EISAÜ liikmetel on võimalus osaleda igakuistel seminaridel ning pääseda ligi ühingu sisevõrgus olevatele materjalidele. Samuti lisatakse liikmed ühingu meililisti.

 

EISAÜ haruühingu liikmed (nimekiri uuendatud 05.03.2020)

Nimi ISACA sertifikaadid E-post Ettevõte
Ivo Aasma CSXF ivo.aasma(ät)swedbank.ee Swedbank AS
Siim Aben CISA siim.aben(ät)ee.ey.com Ernst & Young Baltic AS
Sven Bomhoff CISM sb(ät)soc-team.com SOC OÜ
Risto Bristol CISM risto(ät)infinity.ee Infinity Works OY
Henry Dola   amuors(ät)yahoo.com Tallinn University of Technology
Lembit Elmik CISM lembit.elmik(ät)eesti.ee Estonian Defence Forces
Raul Ennus CISA raul(ät)ennus.ee Helesinine OU
Zachary Fraatz CISM zach.fraatz(ät)gmail.com U.S. Department of State
Leho Harjo   lehoh(ät)yahoo.com Pipelife Eesti AS
Maarja Heinsoo CISA maarja.heinsoo(ät)gmail.com TransferWise Ltd
Kristi Hiob CISA kristi.hiob(ät)swedbank.ee Swedbank
Mari Jaager   marijaager(ät)gmail.com Security Software
Andres Jarv CISA andresjarv(ät)gmail.com Elering
Andres Kaldma CISM andres.kaldma(ät)ee.abb.com ABB AS
Miroslaw Kalinski CISA miroslaw.kalinski(ät)bodekin.com Bodekin OÜ
Aivo Kalu CISA aivo.kalu(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Janno Kase CISA, CRISC janno.kase(ät)eestipank.ee Eesti Pank
Helle Kink CISA, CRISC helle.kink(ät)gmail.com Estonian Defence Forces
Krislin Kivi   krislinkivi(ät)gmail.com Siseministeeriumi Infotehnoloogia- ja Arenduskeskus
Kristjan Kivimaa   kristjan.kivimaa(ät)gmail.com EY
Mai Kraft CISA mai.kraft(ät)hotmail.com Elisa Eesti AS
Ingrid Krieger CISA ingrid.krieger(ät)eesti.ee Finantsinspektsioon
Aalo Kukk CRISC aalo.kukk(ät)eestipank.ee Eesti Pank
Janne Kuklase   jannekuklase(ät)gmail.com Security Software OÜ
Juhan Kull CISA juhan.kull(ät)eestipank.ee Bank of Estonia
Alar Kurvits CISA alar.kurvits(ät)telia.ee Telia Eesti AS
Alo Laane CISA alo.laane(ät)riigikontroll.ee Riigikontroll
Jevgeni Lazartsuk   jevgeni.lazartsuk(ät)riigikontroll.ee Estonia National Audit Office
Paul Leis   paul.leis(ät)taltech.ee Tallinn University of Technology
Tarmo Lindström   tarmo.lindstrom(ät)gmail.com ERGO Insurance SE
Epp Maaten CISA epp.maaten(ät)eesti.ee e-Governanve Academy Foundation
Kaie Maennel   kaie(ät)maennel.net Tallinn University of Technology
Hannes Märtin CISA, CISM hannes.martin(ät)eesti.ee  
Ingrid Mesilane CISA ingrid.mesilane(ät)gmail.com Telia Eesti AS
Raini Mihkelson CISM raini.mihkelson(ät)gmail.com  
Marina Mironova   marina.mironova(ät)swedbank.ee Swedbank
Toomas Molder   toomas.molder(ät)gmail.com  
Maksim Mozajev   maksim(ät)vasplus.eu VALUE ADDED SECURITY O
Tanel Nargla CISA tanel.nargla(ät)skidsolutions.eu SK ID Solutions AS
Gareth Niblett CISA, CISM gareth(ät)blackarts.eu Blackarts Limited
Andreas Nomm CISA andreasn(ät)mail.ee KPMG Baltics OÜ
Alvar Nouakas   alvar.nouakas(ät)riigikontroll.ee Riigikontroll
Elin Nurges   elin.nurges(ät)gmail.com Elnit OÜ
Tarmo Oja CISM tarmo.oja(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Ats Onemar CISA ats(ät)securitysoftware.ee Security Software OU
Jaan Oruaas CISA Jaan.Oruaas(ät)focusit.ee FocusIT O
Andrus Padar CISM andrus.padar(ät)mail.ee Estonian Defence League
Mrten Padu CISA marten.padu(ät)ee.pwc.com AS PricewaterhouseCoopers
Keijo Palts CISA keijop(ät)gmail.com  
Hillar Poldmaa CISA, CISM hillar.poldmaa(ät)mail.ee Estonian Defence Forces
Jaan Priisalu CISA jaan(ät)eesti.ee Tallinn University of Technology
Jelena Raid   jelena.raid(ät)swedbank.ee Swedbank
Teet Raidma CISA teet.raidma(ät)gmail.com KPMG Baltics OY
Kaido Raiend CISA, CISM, CGEIT, CRISC kaido.raiend(ät)gmail.com Guardtime
Ragnar Rattas CISA ragnar.rattas(ät)eesti.ee CybExer Technologies OU
Aare Reintam CISA aare.reintam(ät)eesti.ee Cybexer Technologies
Rünno Reinu CISA info(ät)secteam.ee SecTeam OÜ
Silver Sassi CISA, CISM silversassi(ät)hotmail.com Artis Progressus
Sander Saveli CISA sander.saveli(ät)gmail.com Cybertek Advisor O
Mari Seeba   mari.seeba(ät)eesti.ee  
Urmo Soe   urmo.soe(ät)gmail.com Levira Ltd.
Jaan Suve   jaan.suve(ät)gmail.com AS SEB Pank
Jaak Tepandi CISA jt(ät)tepinfo.ee Tepinfo OÜ
Daniel Tikkerbär CISA daniel.tikkerbar(ät)eesti.ee Skype Technologies OU
Emre TINAZTEPE   emre(ät)binalyze.com Binalyze OÜ
Juri Tirmaste CISA jyri.tirmaste(ät)mail.ee  
Tonu Tomik CISA tonu.tomik(ät)itadvisor.ee I&T Advisor
Anneli Ustav   anneliustav(ät)gmail.com Finestmedia AS
Vilmar Vahe CISA vilmar.vahe(ät)gmail.com Luminor Bank Ltd
Anto Veldre   anto.veldre(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Adrian Venables CISM adrianvenables(ät)gmail.com Tallinn University of Technology
Toomas Viira CISA, CISM, CRISC toomas.viira(ät)gmail.com National Audit Office of Estonia
Jesse Wojtkowiak   jesse.wojtkowiak(ät)gmail.com Pipedrive
Luca Zampaglione CISM luca.zampaglione(ät)gmail.com EU-LISA