Liikmed ja liitumine

Ühingu liikmeks võivad olla füüsilised isikud, kes orienteeruvad infotehnoloogia ning auditeerimise alastes küsimustes, tunnustavad infosüsteemide audiitori eetikakoodeksit. Ühingu liikmeks astumise käib ISACA veebipõhise juhiste kaudu. 

ISACA ja EISAÜ liikmetel on võimalus osaleda igakuistel seminaridel ning pääseda ligi ühingu sisevõrgus olevatele materjalidele. Samuti lisatakse liikmed ühingu meililisti.

 

EISAÜ haruühingu liikmed (nimekiri uuendatud 13.03.2022)

Nimi ISACA sertifikaadid E-post Ettevõte
Jaak Tepandi CISA jt(ät)tepinfo.ee Tepinfo OÜ
Jüri Tirmaste CISA jyri.tirmaste(ät)mail.ee  
Kristi Hiob CISA hiobkris(ät)gmail.com Swedbank
Vilmar Vahe CISA vilmar.vahe(ät)gmail.com Estonian Financial Supervision and Resolution Authority
Janne Kuklase   jannekuklase(ät)gmail.com Tartu Ülikool
Kaie Maennel   kaie(ät)maennel.net Tallinn University of Technology
Helle Kink CISA, CRISC helle.kink(ät)gmail.com LHV Pank
Hannes Märtin CISA, CISM hannes.martin(ät)eesti.ee  
Pille Varkel CRISC pilleriin.r(ät)gmail.com AS SEB Pank
Helina Thomson CISA helina.cybersec(ät)gmail.com KPMG
Steinerroggers Ufomaduh CDPSE ucsteiner(ät)gmail.com Armacell
Jaan Suve   jaan.suve(ät)gmail.com AS SEB Pank
Sagar Ashok Punde   punde.sagar(ät)gmail.com Broadcom Inc.
Alvar Nõuakas CISA alvar.nouakas(ät)riigikontroll.ee Riigikontroll
Urmo Soe   urmo.soe(ät)gmail.com Levira Ltd.
Ivo Aasma CISA, CSXF ivo.aasma(ät)eesti.ee Swedbank AS
Anto Veldre   anto.veldre(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Maksim Mozajev CISM maksim(ät)vasplus.eu VALUE ADDED SECURITY OU
Mariliis Uusjärv   mari.liis456(ät)gmail.com Coop Pank
Doris Bergmanis   doris.bergmanis(ät)gmail.com Coop Pank
Rajivarnan Raveendradasan CISA, CISM rajivarnan123(ät)gmail.com Cyberarch Consulting OÜ
Risto Rahu   risto.rahu(ät)ut.ee Tartu Ülikool
Musbau Bolaji Raji CISA, CISM, CRISC bolajimusbauraji(ät)gmail.com FIRST BANK OF NIGERIA PLC
Aivo Toots   aivo.toots(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Jaan Oruaas CISA jaan.oruaas(ät)focusit.ee FocusIT OÜ
Tarmo Randel   tarmo.randel(ät)bolt.eu Bolt Technology
Klaid Mägi   klaid(ät)raulwalter.com RaulWalter
Livio Nimmer   livio_on_net(ät)hotmail.com  
Liina Tamm   liina.tamm(ät)1advisory.ee Audit Advisory OÜ
Kadri Klaos   kadri.klaos(ät)gmail.com  
Toomas Viira CISA, CISM, CRISC toomas.viira(ät)gmail.com National Audit Office of Estonia
Gareth Niblett CISA, CISM gareth(ät)blackarts.eu Blackarts Limited
Ingrid Krieger CISA ikrieger15(ät)gmail.com Finantsinspektsioon
Teet Raidma CISA teet.raidma(ät)gmail.com IS Audit OÜ
Janno Kase CISA, CRISC janno.kase(ät)eestipank.ee Eesti Pank
Kaido Raiend CISA, CISM, CGEIT, CRISC, CDPSE kaido.raiend(ät)gmail.com Guardtime
Tõnu Tomik CISA tonu.tomik(ät)itadvisor.ee I&T Advisor OÜ
Mari Seeba   mari.seeba(ät)gmail.com Tatu Ülikool
Tarmo Lindström   tarmo.lindstrom(ät)gmail.com ERGO Insurance SE
Tanel Nargla CISA tanel.nargla(ät)skidsolutions.eu SK ID Solutions AS
Keijo Palts CISA keijop(ät)gmail.com  
Rünno Reinu CISA runno(ät)secteam.ee SecTeam OÜ
Alo Laane CISA alo.laane(ät)riigikontroll.ee Riigikontroll
Ragnar Rattas CISA ragnar.rattas(ät)eesti.ee CybExer Technologies OU
Alar Kurvits CISA alar.kurvits(ät)telia.ee Telia Eesti AS
Epp Maaten CISA epp.maaten(ät)eesti.ee e-Governanve Academy Foundation
Hillar Põldmaa CISA, CISM hillar.poldmaa(ät)mail.ee Estonian Defence Forces
Andrus Padar CISM andrus.padar(ät)mail.ee Estonian Information System Authority
Paul Leis   paul.leis(ät)taltech.ee Tallinn University of Technology
Aivo Kalu CISA aivo.kalu(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Adrian Venables CISM adrianvenables(ät)gmail.com Tallinn University of Technology
Aare Reintam CISA aare.reintam(ät)eesti.ee Cybexer Technologies
Märten Padu CISA maerten(ät)hushmail.com AS PricewaterhouseCoopers
Silver Sassi CISA, CISM silversassi(ät)hotmail.com Ernst & Young Baltics
Marina Mironova CISM marina.mironova(ät)swedbank.ee Swedbank
Andres Kaldma CISM andres.kaldma(ät)ee.abb.com ABB AS
Raini Mihkelson CISM raini.mihkelson(ät)gmail.com Steinbit Ltd
Lembit Elmik CISM lembit.elmik(ät)eesti.ee Estonian Defence Forces
Ingrid Mesilane CISA ingrid.mesilane(ät)gmail.com Telia Eesti AS
Ivar Anton CISA ivar.anton(ät)gmail.com KPMG Baltics OÜ
Adrian-Catalin Bucureci CISA adrian-catalin.bucureci(ät)eulisa.europa.eu eu-LISA
Ats Onemar CISA ats(ät)onemar.ee Infomorf OÜ
Elin Nurges   elin.nurges(ät)gmail.com Elnit OÜ
Jevgeni Lazartsuk   jevgeni.lazartsuk(ät)riigikontroll.ee Estonia National Audit Office
Toomas Mölder   toomas.molder(ät)gmail.com  
Juhan Kull CISA juhan.kull(ät)eestipank.ee Bank of Estonia
Marek Vasar   marek.vasar(ät)gmail.com Playtech OÜ
Sander Saveli CISA sander.saveli(ät)gmail.com Cybertek Advisor OÜ
Mai Kraft CISA mai.kraft(ät)hotmail.com Elisa Eesti AS
Jesse Deboise Wojtkowiak   jesse.wojtkowiak(ät)gmail.com Pipedrive
Maarja Heinsoo CISA maarja.heinsoo(ät)gmail.com TransferWise Ltd
Tarmo Oja CISM tarmo.oja(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Marje Salumets   marje(ät)cybers.eu CYBERS / Security Software OÜ