Liikmed ja liitumine

Ühingu liikmeks võivad olla füüsilised isikud, kes orienteeruvad infotehnoloogia ning auditeerimise alastes küsimustes, tunnustavad infosüsteemide audiitori eetikakoodeksit. Ühingu liikmeks astumise käib ISACA veebipõhise juhiste kaudu. 

ISACA ja EISAÜ liikmetel on võimalus osaleda igakuistel seminaridel ning pääseda ligi ühingu sisevõrgus olevatele materjalidele. Samuti lisatakse liikmed ühingu meililisti.

 

 

EISAÜ haruühingu liikmed (nimekiri uuendatud 13.05.2019)

Nimi ISACA sertifikaadid E-post Ettevõte
Jaak Tepandi CISA jt(ät)tepinfo.ee Tepinfo OÜ
Jüri Tirmaste CISA jyri.tirmaste(ät)mail.ee  
Kristi Hiob CISA kristi.hiob(ät)swedbank.ee Swedbank
Vilmar Vahe CISA vilmar.vahe(ät)gmail.com Luminor Bank Ltd
Jaan Priisalu CISA jaan(ät)eesti.ee Tallinn University of Technology
Janne Kuklase   jannekuklase(ät)gmail.com Eesti Töötukassa
Kaie Maennel   kaie(ät)maennel.net Tallinn University of Technology
Jelena Raid   jelena.raid(ät)swedbank.ee  
Helle Kink CISA, CRISC helle.kink(ät)gmail.com Estonian Defence Forces
Hannes Märtin CISA, CISM hannes.martin(ät)eesti.ee -
Antanas Bruzas   europossajunga(ät)gmail.com Fujitsu
Andreas Nomm CISA andreasn(ät)mail.ee  
Steinerroggers Chukwudiebere Ufomaduh   ucsteiner(ät)gmail.com  
Jaan Suve   jaan.suve(ät)gmail.com SEB
Sagar Ashok Punde   punde.sagar(ät)gmail.com  
Alvar Nouakas   alvar.nouakas(ät)riigikontroll.ee Riigikontroll
Mari Jääger   marijaager(ät)gmail.com Security Software
Anneli Ustav   anneliustav(ät)gmail.com  
Meeli Saksing   meeli.saksing(ät)riigikontroll.ee Riigikontroll
Krislin Kivi   krislinkivi(ät)gmail.com IT and Development Center. Ministry of the Interior, Estonia
Urmo Soe   urmo.soe(ät)gmail.com Levira Ltd.
Fjodor Sevtsenko   fjodor.shevchenko(ät)gmail.com Inbank AS
Anto Veldre   anto.veldre(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Jaan Oruaas CISA jaan(ät)eits.ee FocusIT Ltd
Toomas Viira CISA, CISM, CRISC toomas.viira(ät)gmail.com National Audit Office of Estonia
Gareth Niblett CISA, CISM gareth(ät)blackarts.eu Blackarts Limited
Leho Harjo   lehoh(ät)yahoo.com Pipelife Eesti AS
Ingrid Krieger CISA ingrid.krieger(ät)eesti.ee Finantsinspektsioon
Luca Zampaglione CISM luca.zampaglione(ät)gmail.com EU-LISA
Teet Raidma CISA teet.raidma(ät)gmail.com KPMG Baltics OY
Siim Aben CISA siim.aben(ät)ee.ey.com Ernst & Young Baltic AS
Janno Kase CISA, CRISC janno.kase(ät)eestipank.ee Eesti Pank
Kaido Raiend CISA, CISM, CGEIT, CRISC kaido.raiend(ät)gmail.com Guardtime
Tõnu Tomik CISA tonu.tomik(ät)itadvisor.ee I&T Advisor
Mari Seeba   mari.seeba(ät)gmail.com UT
Olev Sepp CISM olevsepp(ät)gmail.com  
Tarmo Lindström   tarmo.lindstrom(ät)gmail.com  
Tanel Nargla CISA tanel.nargla(ät)sk.ee SK ID Solutions AS
Keijo Palts CISA keijop(ät)gmail.com  
Andro Kull CISA, CISM, CRISC Andro(ät)consultit.ee ConsultIT
Alo Lääne CISA alo.laane(ät)riigikontroll.ee Riigikontroll
Daniel Tikkerbär CISA daniel.tikkerbar(ät)eesti.ee Skype Technologies OU
Ragnar Rattas CISA ragnar.rattas(ät)eesti.ee  
Alar Kurvits CISA alar.kurvits(ät)telia.ee Telia Eesti AS
Epp Maaten CISA epp.maaten(ät)eesti.ee  
Hillar Põldmaa CISA, CISM hillar.poldmaa(ät)mail.ee Estonian Defence Forces
Rein Hansson CISA rein.hansson(ät)leegohansson.com Leego Hansson
Andrus Padar CISM andrus.padar(ät)mail.ee Estonian Defence League
Paul Leis   paul.leis(ät)taltech.ee Tallinn University of Technology
Aalo Kukk CRISC aalo.kukk(ät)eestipank.ee Eesti Pank
Erkki Leego CISA erkki.leego(ät)leegohansson.com Leego Hansson
Aivo Kalu CISA aivo.kalu(ät)cyber.ee Cybernetica AS
Aare Reintam CISA aare.reintam(ät)eesti.ee Cybexer Technologies
Märten Padu CISA marten.padu(ät)ee.pwc.com AS PricewaterhouseCoopers
Silver Sassi CISA, CISM silversassi(ät)hotmail.com N/A
Marina Mironova   marinar6(ät)gmail.com Swedbank
Andres Kaldma CISM andres.kaldma(ät)ee.abb.com ABB AS
Raini Mihkelson CISM raini.mihkelson(ät)danskebank.ee Danske Bank
Andres Järv CISA andresjarv(ät)gmail.com Elering
Lembit Elmik CISM lembit.elmik(ät)eesti.ee  
Ingrid Mesilane CISA ingrid.mesilane(ät)gmail.com Telia Eesti AS
Raul Ennus CISA raul(ät)ennus.ee Helesinine OU
Ats Onemar CISA ats(ät)securitysoftware.ee Security Software OU
Elin Nurges   elin.nurges(ät)smit.ee IT and Development Centre. Ministry of the Interior, Estonia
Jevgeni Lazartšuk   jevgeni.lazartsuk(ät)riigikontroll.ee Estonia National Audit Office
Toomas Mölder   toomas.molder(ät)gmail.com  
Juhan Kull CISA juhan.kull(ät)eestipank.ee Eesti Pank
Risto Bristol CISM risto(ät)infinity.ee Infinity Works OY
Sander Saveli CISA sander.saveli(ät)gmail.com Cybertek Advisor O
Mai Kraft CISA mai.kraft(ät)hotmail.com Elisa Eesti AS
Jesse Wojtkowiak   jesse.wojtkowiak(ät)gmail.com Pipedrive
Maarja Heinsoo CISA maarja.heinsoo(ät)gmail.com  
Tarmo Oja CISM tarmo.oja(ät)cyber.ee Cybernetica AS