Liikmed ja liitumine

Ühingu liikmeks võivad olla füüsilised isikud, kes orienteeruvad infotehnoloogia ning auditeerimise alastes küsimustes, tunnustavad infosüsteemide audiitori eetikakoodeksit. Ühingu liikmeks astumise käib ISACA veebipõhise juhiste kaudu. 

ISACA ja EISAÜ liikmetel on võimalus osaleda igakuistel seminaridel ning pääseda ligi ühingu sisevõrgus olevatele materjalidele. Samuti lisatakse liikmed ühingu meililisti.

 

 

EISAÜ haruühingu liikmed (nimekiri uuendatud 10.03.2018)

Nimi ISACA Sertifikaadid  Ettevõte E-posti aadress
Jaak Tepandi CISA Tepinfo OÜ jt(ät)tepinfo.ee
Janne Kuklase   Riigi Infosüteemi Amet jannekuklase(ät)gmail.com
Kaie Maennel   Tallinn University of Technology kaie(ät)maennel.net
Jelena Raid     jelenanu(ät)gmail.com
Toomas Viira CISA
CRISC
CISM
National Audit Office of Estonia toomas.viira(ät)gmail.com
Gareth Niblett CISA
CISM
Blackarts Limited gareth(ät)blackarts.eu
Leho Harjo   Pipelife Eesti AS lehoh(ät)yahoo.com
Mart Mäe CISA CGI Eesti AS mart.mae(ät)cgi.com
Tanel Nargla CISA AS Swedbank tanel.nargla(ät)swedbank.ee
Silver Sassi CISA Luminor Pank AS silversassi(ät)hotmail.com
Roberto Lofaro     roberto.lofaro(ät)partnershipincubator.com
Jesse Wojtkowiak   Pipedrive jesse.wojtkowiak(ät)gmail.com
Vilmar Vahe CISA Siseministeerium vilmar.vahe(ät)gmail.com
Kaido Raiend CISA
CGEIT
CRISC
CISM
Guardtime kaido.raiend(ät)gmail.com
Tõnu Tomik CISA I&T Advisor tonu.tomik(ät)itadvisor.ee
Olev Sepp CISM   olevsepp(ät)gmail.com
Alo Lääne CISA Riigikontroll alo.laane(ät)riigikontroll.ee
Ragnar Rattas CISA   ragnar.rattas(ät)eesti.ee
Alar Kurvits CISA Telia Eesti AS alar.kurvits(ät)telia.ee
Epp Maaten CISA   epp.maaten(ät)eesti.ee
Hillar Põldmaa CISA
CISM
Estonian Defence Forces hillar.poldmaa(ät)mail.ee
Erkki Leego CISA Leego Hansson erkki.leego(ät)leegohansson.com
Märten Padu CISA AS PricewaterhouseCoopers marten.padu(ät)ee.pwc.com
Andres Kaldma CISM ABB AS andres.kaldma(ät)ee.abb.com
Jüri Tirmaste CISA   jyri.tirmaste(ät)mail.ee
Kristi Hiob CISA Swedbank kristi.hiob(ät)swedbank.ee
Helle Kink CISA
CRISC
  helle.kink(ät)gmail.com
Hannes Märtin CISM   hannes.martin(ät)eesti.ee
Mait Kelindeman   Swedbank AS mait.kelindeman(ät)eesti.ee
Andreas Nõmm     andreasn(ät)mail.ee
Jaan Oruaas CISA FocusIT Ltd jaan(ät)eits.ee
Ingrid Krieger CISA Finantsinspektsioon ingrid.krieger(ät)eesti.ee
Teet Raidma CISA KPMG Baltics O teet.raidma(ät)gmail.com
Janno Kase CISA
CRISC
Eesti Pank janno.kase(ät)eestipank.ee
Andro Kull CISA
CRISC
CISM
ConsultIT Andro(ät)consultit.ee
Aalo Kukk CRISC Eesti Pank aalo.kukk(ät)eestipank.ee
Lembit Elmik     lembit.elmik(ät)eesti.ee
Toomas Mölder     toomas.molder(ät)gmail.com
Mai Kraft CISA Ernst & Young Baltic AS mai.kraft(ät)hotmail.com
Juhan Kull CISA Bank of Estonia juhan.kull(ät)eestipank.ee
Maarja Heinsoo CISA   maarja.heinsoo(ät)gmail.com
Tarmo Oja CISM Cybernetica AS tarmo.oja(ät)cyber.ee
Jaan Priisalu CISA Tallinn University of Technology jaan(ät)eesti.ee
Bolaji Ladokun     ladokunbolaji(ät)gmail.com
Katlin Raja   PricewaterhouseCoopers AS katlin.raja(ät)pwc.com
Luca Zampaglione CISA
CRISC
CISM
EU-LISA luca.zampaglione(ät)gmail.com
Mari Seeba   Cybernetica AS mari.seeba(ät)cyber.ee
Tarmo Lindström     tarmo.lindstrom(ät)gmail.com
Keijo Palts CISA   keijop(ät)gmail.com
Daniel Tikkerbär CISA   daniel.tikkerbar(ät)eesti.ee
Rein Hansson CISA Leego Hansson rein.hansson(ät)hlp.ee
Andrus Padar CISM Estonian Defence League andrus.padar(ät)mail.ee
Aivo Kalu CISA Cybernetica AS aivo.kalu(ät)cyber.ee
Aare Reintam CISA NATO CCD COE aare.reintam(ät)eesti.ee
Raini Mihkelson CISM Danske Bank raini.mihkelson(ät)danskebank.ee
Andres Järv CISA Elering andresjarv(ät)gmail.com
Ingrid Mesilane CISA   ingrid.mesilane(ät)gmail.com
Raul Ennus CISA Helesinine OU raul(ät)ennus.ee
Ats Onemar CISA Security Software OU ats(ät)secsoft.ee
Jevgeni Lazartuk   Estonia National Audit Office jevgeni.lazartsuk(ät)riigikontroll.ee
Risto Bristol   Infinity Works OY risto(ät)infinity.ee
Sander Saveli CISA Cybertek Advisor sander.saveli(ät)gmail.com