Liikmed ja liitumine

Ühingu liikmeks võivad olla füüsilised isikud, kes orienteeruvad infotehnoloogia ning auditeerimise alastes küsimustes, tunnustavad infosüsteemide audiitori eetikakoodeksit. Liikmeks võetakse kirjaliku avalduse alusel juhatuse otsuse põhjal. Vaata täpsemalt Põhikiri.

ISACA ja EISAÜ liikmetel on võimalus osaleda igakuistel seminaridel ning pääseda ligi ühingu sisevõrgus olevatele materjalidele. Samuti lisatakse liikmed ühingu meililisti.

 

 

EISAÜ haruühingu liikmed (nimekiri uuendatud 20.07.2016)

Nimi ISACA Sertifikaadid Ettevõte Kontakt
Jaak Tepandi CISA    Tepinfo OÜ jt(ät)tepinfo.ee
Jüri Tirmaste CISA      jyri.tirmaste(ät)mail.ee
Kristi Hiob CISA    Swedbank kristi.hiob(ät)swedbank.ee
Vilmar Vahe CISA    Ministry of Interior, Estonia vilmar.vahe(ät)gmail.com
Jaan Priisalu CISA    Tallinn University of Technology jaan(ät)eesti.ee
Baldur Kubo     Cybernetica AS baldur.kubo(ät)cyber.ee
Janne Kuklase     Information System Authority (Estonia) jannekuklase(ät)gmail.com
Helle Kink CISA  CRISC    helle.kink(ät)gmail.com
Jaan Oruaas CISA    FocusIT Ltd jaan(ät)eits.ee
Viljar Tulit CISA    Cybernetica AS viljar(ät)cyber.ee
Toomas Viira CISA  CRISC CISM GV Audit toomas(ät)gvaudit.ee
Gareth Niblett CISA   CISM Blackarts Limited gareth(ät)blackarts.eu
Leho Harjo     ABB AS lehoh(ät)yahoo.com
Liivia Mahlapuu     Tieto Estonia AS liivia.mahlapuu(ät)gmail.com
Ingrid Krieger CISA    Estonian Financial Supervision Authority ingrid.krieger(ät)eesti.ee
Ülle Laur     Ministry of Social Affairs ulle.laur(ät)gmail.com
Luca Zampaglione CISA  CRISC CISM EU-LISA luca(ät)zampaglione.net
Villu Vaino CISA    SEB AB v.villu(ät)gmail.com
Teet Raidma CISA    KPMG Baltics O teet.raidma(ät)gmail.com
Siim Aben CISA    Ernst & Young Baltic AS siim.aben(ät)ee.ey.com
Janno Kase CISA  CRISC  Eesti Pank janno.kase(ät)eestipank.ee
Kaido Raiend CISA CGEIT CRISC CISM AS SEB Pank kaid_311(ät)seb.ee
Kaie Hansson     Leego Hansson kaie.hansson(ät)leegohansson.com
Tõnu Tomik CISA    I&T Advisor tonu.tomik(ät)itadvisor.ee
Mari Seeba     Cybernetica AS mari.seeba(ät)cyber.ee
Mart Mäe CISA    PricewaterhouseCoopers AS mart.mae(ät)ee.pwc.com
Olev Sepp CISM   olevsepp(ät)gmail.com
Tarmo Lindström       tarmo.lindstrom(ät)gmail.com
Tanel Nargla CISA    AS Swedbank tanel.nargla(ät)swedbank.ee
Keijo Palts CISA      keijop(ät)gmail.com
Alo Lääne     National Audit Office of Estonia alo.laane(ät)riigikontroll.ee
Daniel Tikkerbär CISA    Finantsinspektsioon daniel.tikkerbar(ät)eesti.ee
Ragnar Rattas CISA      ragnar.rattas(ät)eesti.ee
Alar Kurvits CISA    Elion Ettevõtted AS alar.kurvits(ät)elion.ee
Epp Maaten CISA      epp.maaten(ät)mail.ee
Hillar Põldmaa CISA   CISM Infoturbe Konsultatsioonid hillar.poldmaa(ät)mail.ee
Rein Hansson CISA    Leego Hansson rein.hansson(ät)leegohansson.com
Andrus Padar    CISM Estonian Defence League andrus.padar(ät)mail.ee
Paul Leis     SEB paul.leis(ät)seb.ee
Aalo Kukk CRISC  Eesti Pank aalo.kukk(ät)eestipank.ee
Erkki Leego CISA    Leego Hansson erkki.leego(ät)leegohansson.com
Aivo Kalu CISA    Cybernetica AS aivo.kalu(ät)cyber.ee
Aare Reintam CISA    NATO CCD COE aare.reintam(ät)eesti.ee
Yulia Leyrikh CISA    Ernst&Young yulia.leyrikh(ät)gmail.com
Kaimar Karu     AXELOS kaimar.karu(ät)gmail.com
Märten Padu CISA    AS PricewaterhouseCoopers marten.padu(ät)ee.pwc.com
Silver Sassi CISA    DNB Pank AS silver.sassi(ät)dnb.ee
Vahur Jõesalu CGEIT   BRS Networks Baltic AS vahur(ät)joesalu.com
Andres Kaldma CISM ABB AS andres.kaldma(ät)ee.abb.com
Raini Mihkelson CISM Danske Bank Estonia raini.mihkelson(ät)danskebank.ee
Andres Järv CISA    AS SEB Pank andresjarv(ät)gmail.com
Lembit Elmik       lembit.elmik(ät)eesti.ee
Roberto Lofaro       roberto.lofaro(ät)partnershipincubator.com
Ingrid Mesilane CISA    Siseministeeriumi Infotehnoloogia Ja Arenduskeskus ingrid.mesilane(ät)smit.ee
Raul Ennus CISA    Helesinine OU raul(ät)ennus.ee
Ivar Anton CISA    KPMG Baltics OU ivaranton(ät)kpmg.com
Rita Kit-Vares     Security Software O rita(ät)secsoft.ee
Ats Onemar CISA      ats(ät)onemar.ee
Elin Iloste     IT and Development Centre. Ministry of the Interior, Estonia elin.iloste(ät)smit.ee
Alari Talv       alari.talv(ät)eesti.ee
Jevgeni Lazartšuk     Estonia National Audit Office jevgeni.lazartsuk(ät)riigikontroll.ee
Toomas Mölder       toomas.molder(ät)gmail.com
Juhan Kull CISA    Bank of Estonia juhan.kull(ät)eestipank.ee
Risto Bristol     FocusIT OU risto.bristol(ät)focusit.ee
Sander Saveli CISA    EY Baltics sander.saveli(ät)gmail.com
Mai Kraft     Ernst & Young Baltic AS mai.kraft(ät)hotmail.com
Jesse Wojtkowiak     Pipedrive jesse.wojtkowiak(ät)gmail.com
Maarja Heinsoo     PricewaterhouseCoopers AS maarja.heinsoo(ät)ee.pwc.com
Tarmo Oja     Cybernetica AS tarmo.oja(ät)cyber.ee